Blue & Green  čistiace a ochranné riešenia

 

PRE PARTNEROV

SK EN

Spoločnosť ECCLEAN s.r.o. je výhradným distribučným partnerom švédskej výrobnej spoločnosti Blue & Green AB. Našim cieľom je ponúkať klientom a obchodným partnerom, okrem širokého portfólia produktov Blue & Green, aj komplexnú zákaznícku podporu. Blue & Green má dlhoročné skúsenosti s vývojom nových čistiacich a ochranných konceptov. Produkty v plnej miere zodpovedajú najnovším štandardom a potrebám našich klientov, ako aj celej spoločnosti. Laboratórium a výrobné zariadenia v Landskrone podliehajú prísnym švédskym normám.

 

Švédska podnikateľská kultúra má v sebe ochranu životného prostredia dlhodobo zakorenenú a Blue & Green vývija produkty tak, aby boli nielen vysoko účinné, ale zároveň nepoškodzovali životné prostredie. Správnym výberom našich produktov, ich kombináciou a postupmi ich používania, predlžujeme životnosť čistených plôch, skracujeme čas čistenia a znižujeme frekvenciu potrebných čistiacich cyklov.

 

Dodávame nielen chemikálie, ale aj špeciálne technické vybavenie pre čistiace práce. Poskytujeme servis, poradenstvo, podporu pre našich zákazníkov a partnerov (školenia, projektové riešenia na mieru, kalkulácie, obchodné a marketingové materiály a pod). Sme pripravení vyriešiť akékoľvek problémy našich klientov spojené s odstraňovaním rôznych znečistení a byť flexibilným, stabilným a dlhodobým partnerom pre Váš biznis.

 

História spoločnosti

 

História švédskej výrobnej spoločnosti Blue & Green siaha až do roku 1967, keď Rolf Johansson začal v rodinnej firme HIAB AB vývíjať a predávať čistiace produkty pre výrobné fabriky, na čistenie áut a pre tlačiarensky priemysel. V roku 1988 vstúpil do rodinného biznisu jeho syn Richard Johansson.

 

V roku 2007 bola založená výrobná spoločnosť Blue & Green AB so zameraním na dodávanie produktov pre výrobu, logistiku , čistenie vozidiel verejnej a nákladnej dopravy, správy budov, čerpacie stanice a produkty pre čistenie graffiti a Richard Johansson sa stal hlavným vývojárom spoločnosti. Spoločnosť bola doteraz aktívna najmä na škandinávskych trhoch a v súčasnosti realizuje v exkluzívnej spolupráci s ECCLEAN s.r.o. expanziu na nové trhy formou politiky výhradných distribúcií.

 

Filozofia spoločnosti

 

Best Performance - Najvyšší výkon

Ponúkame najkvalitnejšie produkty založené na vlastných inovatívnych receptúrach s vysokou čistiacou silou a s maximálnou šetrnosťou k ošetrovaným povrchom. Ich kombináciou a správnym riedením si dokážeme poradiť s akýmkolvek znečistením.

 

 

 

Eco Thinking - Myslíme ekologicky

 

Väčšina našich produktov je na vodnej báze a vo vývoji sa zameriavame na maximálne využitie najkvalitnejších “zelených povrchovo aktívnych látok”. Spojením týchto dvoch elementov minimalizujeme dopad čistenia na životné prostredie, čo je pre nás jednou z hlavných priorít - a preto sme Blue&Green.

 

 

 

 

 

 

Problem Solvers - Riešime problémy

 

Zložité problémy riešime jednoducho a efektívne. Sme spoľahlivý partner aj pri riešení náročných znečistení.

Certifikácie

Referencie

Spoločnosť Blue & Green spolupracuje s množstvom významných spoločností po celom svete. Vďaka jedinečným produktom disponujeme pozitívnymi referenciami od spoločností, ktorým sme pomohli pri problémoch s čistením, cez spoločnosti, ktorým sme ušetrili značné prostriedky vďaka ochranným opatreniam alebo až po spoločnosti, ktoré sa stali našimi dlhodobými obchodnými partnermi. Pridajte sa aj vy do zoznamu, medzi najsilnejších hráčov na trhu.

 

© 2018 - ALL RIGHTS RESERVED - DESIGNED BY PROMOMEDIA

ECCLEAN, s.r.o.

 

Martina Rázusa 13,

984 01 Lučenec

Slovensko

Certifikáty

+421 (0)47 38 123 03

Obchodné podmienky

Alternatívne riešenie sporov

Odstúpenie od zmluvy

Ochrana osobných údajov